Калиновецька філія КЗ "Золочівський ліцей №2" Золочівської селищної ради

Інформація про заклад

Інформація про заклад українською та російською мовами

про Калиновецьку філію КЗ «Золочівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №2

Золочівської районної ради Харківської області»

Рік заснування

Завідувач філії

Анадруцька Світлана Іванівна, освіта повна вища, за фахом учитель російської мови та літератури , має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з  1 вересня 2016 року.

Контингент учнів

У дошкільному підрозділі Калиновецької філії виховується 22 дітей, у шкільному-навчається 51 учень, з них учнів 1-4 класів – 27 учнів, 5-9 класів – 24 учнів.  Випускників 9 класів - 8.

Режим роботи школи

Мова навчання

Навчальний заклад працює в одну зміну, заняття розпочинаються о 8 год. 30 хв.

Українська.

Профільне навчання

Педагогічний колектив

Наявність педагогічних працівників з почесними званнями та   нагородами

Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 14 чол. мають вищу освіту,1- базову вищу, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” – 7 чол.

Нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України – 2, Значком «Відмінник освіти України» – 1, мають звання «Старший вчитель» – 1 чол., «Вчитель – методист» -1чол.

Забезпечення харчуванням

Учні закладу на 100 % (51 учнів) та вихованці дошкільного підрозділу (22 дітей) забезпечені гарячим харчуванням. Учні початкової ланки та з малозабезпечених сімей харчуються безкоштовно. Всі інші за рахунок батьківської плати.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою: «РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ УЧНЯ В УМОВАХ  МАЛОЧИСЕЛЬНОЇ ШКОЛИ». Педагоги  школи щорічно беруть участь у виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, в учительських творчих конкурсах та вебінарах.

Гурткова робота

У закладі працює 7 гуртків: «Вивчаємо українську мову»,  «Математична мозаїка»,  «Хімічна лабораторія», «Умілі руки», «Школа толерантності», «Волейбол», «Футбол».

Підвіз учнів та вчителів

До філії підвозяться 7 учнів із с. Чорноглазівка, 14- із с. Карасівка та 8  вчителів із смт. Золочів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 6 класних кімнат, 1 навчальний кабінет, комп’ютерний клас, спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня. В закладі налічується 2 ПК та 1 Ноутбук.

Бібліотечний фонд – 6371 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Учні закладу  є учасниками  творчих конкурсів, спортивних змагань. У 2016/2017 навчальному році учениця 8 класу Лапкова Катерина стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови .

Аналіз вступу до ВНЗ випускників профільних класів

Завідувач філії                                                                 С.Анадруцька

Информация

о Калиновецком филиале КЗ «Золочевская общеобразовательная школа І–ІІІ ступеней №2

Золочевского районного совета  Харьковской области»

Год образования

Заведующий  филиала

Анадруцкая Светлана Ивановна, образование высшее, специальность - учитель русского языка и литературы, имеет высшую квалификационную категорию. Учебное учреждение возглавляет с 1 сентября 2016 года.

Контингент учеников

В  дошкольном подразделении Калиновецкого  филиала воспитывается 22 детей, в школьном - обучается 51 ученик,

из них учеников 1-4 классов – 27 чел., 5-9 классов – 21 чел.  Выпускников 9 класса –  8.

Режим работы школы

Учебное заведение   работает в одну смену, занятия начинаются в 8 часов 30 мин.

Украинский.

Наличие педагогических работников с почетными званиями и   наградами

Педагогический коллектив насчитывает 16 педагогов, из них 14 чел. имеют высшее образование,1чел.- базовое высшее, 1 чел. – среднее специальное. Высшую квалификационную категорию имеют 4 чел., І квалификационную категорию – 2 чел., ІІ квалификационную категорию – 1 чел., категорию „специалист” – 7 чел.

Награждено Грамотой Министерства образования и науки Украины – 2, Значком «Отличник образования Украины» - 1, имеет звание «Старший учитель» – 1  человек, «Учитель – методист» – 1 чел.

Обеспечение питанием

Ученики на 100 % (51 чел.) и воспитанники дошкольного подразделения (22 детей) обеспеченные горячим питанием. Ученики 1-4 классов и дети из малообеспеченных семей питаются бесплатно. Все остальные за счёт родительской оплаты.

Творческий потенциал

Педагогический коллектив работает над проблемой: «РАЗВИТИЕ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЛИЧНОСТИ УЧЕНИКА В УСЛОВИЯХ  МАЛОЧИСЕЛЬНОЙ ШКОЛЫ». Педагоги  ежегодно принимают участие в выставке-презентации педагогических идей и технологий,  активно участвуют в учительских творческих конкурсах.

Работа кружков

В учебно – воспитательном комплексе работают 7 кружков: «Изучаем украинский язык», «Математическая мозаика», «Химическая лаборатория», «Умелые руки» , «Школа толерантности», «Волейбол», «Футбол».

Подвоз учеников и учителей

В школу подвозятся  7 учеников из с. Черноглазовка, 14 учеников – из с. Карасовка и 8 учителей из пгт. Золочев. Подвоз осуществляется школьным автобусом.

Материально-техническое обеспечение

К услугам учеников 6 классных комнат,  1 учебный кабинет, компьютерный класс, спортивный зал, спортивная площадка, столовая.

Библиотечный фонд насчитывает – 6371 экземпляров художественной и обучающей литературы.

Достижения воспитанников

Ежегодно учащиеся школы принимают участие в районных  творческих конкурсах и  спортивных соревнованиях.В 2016/2017 учебном году ученица 8 класса Лапкова Катерина стала победителем ІІэтапа Всеукраинской олимпиады по немецкому языку.

Анализ вступления в ВУЗ выпускников профильных классов

Заведующий филиала                                              С. Анадруцкая